• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Po wielu latach prób wskoczenia na najwyższy stopień podium w rozgrywkach o Mistrzostwo woj. Podlaskiego w siatkówce dziewcząt 22 grudnia wreszcie się to udało. W rozegranym na własnym boisku finale dziewczyny pokonały LO Sokółka 2:0 i I LO Bielsk Podlaski również 2:0. W całych rozgrywkach nasz zespół nie stracił nawet seta.

Rozgrywki sędziowali: Pan Konstanty Szczuka, Pan Krystian Markowski, Pan Karol Skalimowski i Rafał Czarnecki. Podsumowania turnieju dokonał Wiceprezes PW SZS Pan Marek Sadowski. 

Najlepszą zawodniczką Licealiady została nasza kapitan Patrycja Sulewska.

Skład ZWYCIĘSKIEGO zespołu:

Martyna Amonowicz, Oliwia Dąbrowska, Maja Dzięgielewska, Aneta Fiedorczuk, Aleksandra Grygo, Inga Hinz, Patrycja Januszewska, Ewelina Kloza, Wiktoria Kuczewska, Dominika Łobacz, Klaudia Maciorowska, Anna Olszyńska, Patrycja Sulewska (k), Wiktoria Sulima, Katarzyna Szafrańska, Dominika Szypcio.

Składam dziewczynom ogromne gratulacje i podziękowania, że w tak ciężkich czasach podjęły walkę i z chęcią i zaangażowaniem przystąpiły do rywalizacji.

 trener: Marzena Stypułkowska

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook