• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Dobiega końca realizacja projektu „Kształcenie zawodowe młodzieży na sześć!”.  W ramach projektu 20 osób z Technikum i Branżowej Szkoły I miało możliwość uzyskania prawa jazdy kat. B- trzymamy kciuki za zdane egzaminy. Pełnoletni  uczniowie mogli też zdobyć uprawnienia operatora koparko- ładowarki- ten kurs ukończyło 10 chłopaków.

Przypominamy, że nasi uczniowie kierunków: mechanik- operator pojazdów i maszyn rolniczych, rolnik, technik rolnik i technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki przygotowanie do zdobycia prawa jazdy kat. B i T mają w programie nauczania.

W tym roku szkolnym odnowiony został plac manewrowy,  na którym młodzież ćwiczy jazdę pod okiem instruktorów ZSOiZ w Mońkach.

Projekt pn.: „Kształcenie zawodowe młodzieży na sześć!” współfinansowany ze środków Regionalnego

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook