• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Mońkach przystąpiło do realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymało dotację –15 tysięcy złotych, na zakup nowości wydawniczych oraz książek służących realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego. Głównym celem programu jest zainteresowanie młodych ludzi książką i czytaniem.

Mam nadzieję, że przedsięwzięte przez nas działania odegrają ważną rolę w kształtowaniu nawyku czytania, a książki staną się nieodzownym elementem życia naszych uczniów.

Proszę o wskazówki, jakie książki, zwłaszcza nowości wydawnicze, powinny znaleźć się w zbiorach biblioteki liceum. Propozycje można wysyłać na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 maja, co związane jest z kalendarzem projektu.

Z góry za nie dziękuję. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook