• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Drodzy Maturzyści!
Kilka ważnych informacji w związku ze zbliżającym się egzaminem maturalnym.

Informacje o egzaminach obowiązkowych:


Wtorek
Język polski - poziom podstawowy (hala sportowa – budynek Technikum) – wszystkie osoby z wyjątkiem tych, które piszą prace na komputerach - sala 93 (biblioteka)

Środa
Matematyka – poziom podstawowy (hala sportowa – budynek Technikum) – tylko uczniowie, którzy ukończyli szkołę w tym roku;
Matematyka (sale 6 i 21 w budynku LO) – uczniowie, którzy ukończyli szkołę w poprzednich latach szkolnych

Czwartek
Język angielski – poziom podstawowy (sale w budynku LO: 18,19,20,21,31,32,33,34,35)

Listy, kto w której sali pisze j. angielski są wywieszone w budynku liceum na tablicy ogłoszeń na półpiętrze (obok informacji samorządu szkolnego)

Pozostałe informacje:
1. Na teren szkoły (budynek technikum i LO) uczniowie będą wpuszczani dwoma wejściami (informacja i objaśnienia na zdjęciu) od godziny 8.20. Prosimy nie czekać na ostatnią chwilę, aby wejść na salę egzaminacyjną.
Język polski oraz matematyka - ul. Szkolna 22 (poziom podstawowy) - wejściem głównym (1) uczniowie, którzy ukończyli technikum; wejściem (2) uczniowie którzy ukończyli liceum; matematyka - ul.Tysiąclecia 15 (poziom podstawowy) - wejściem głównym (1)
Język angielski (poziom podstawowy) - wejściem głównym (1) uczniowie, którzy ukończyli liceum; wejściem (2) - od placu apelowego uczniowie, którzy ukończyli technikum
2. Na egzamin (do budynku szkoły) może wejść wyłącznie uczeń.
3.Przed wejściem na salę należy okazać dokument potwierdzający tożsamość. Pamiętajcie, że legitymacja szkolna nie jest takim dokumentem. Zabierzcie ze sobą dowód osobisty. Podczas wejścia należy również potwierdzić na liście poprawność swojego numeru PESEL – przygotujcie długopis.
4. Na salę można wnieść jedynie małą butelkę wody, chusteczki higieniczne oraz dozwolone przybory (lista przyborów została dołączona do Waszej ‘Teczki maturzysty’, którą otrzymaliście w piątek). Wszystkie pozostałe rzeczy osobiste zostawiamy w domu lub w samochodzie.
5. Przed egzaminem, w trakcie oraz po jego zakończeniu stosujemy się do zasad sanitarnych w związku z COVID-19. Najważniejsze informacje związane z obostrzeniami, zaznaczone dodatkowo żółtym zakreślaczem, znajdują się w poniższym dokumencie. Prosimy o obowiązkowe zapoznanie się z dokumentem przed przyjściem na egzamin maturalny.
https://drive.google.com/drive/folders/1gMi3EBKJtCNH9Ay6_4UPUQLT2rYCD-RK?usp=sharing
6. Uwaga, którą powtarzamy do znudzenia. Pamiętajcie, że samo WNIESIENIE na salę egzaminacyjną urządzenia elektronicznego/telekomunikacyjnego (np. zegarek typu smartwach, telefon i inne) powoduje przerwanie i unieważnienie egzaminu dla tej osoby.
7. Salę egzaminacyjną uczeń opuszcza wyłącznie po uzyskaniu zgody przewodniczącego komisji egzaminacyjnej.

Jeżeli będziecie mieli pytania - prosimy kontaktować się ze swoimi wychowawcami lub w dni robocze od 7.30 do 15.30 z sekretariatem szkoły.
Prosimy śledzić każdego dnia stronę szkoły oraz FB - mogą pojawić się kolejne informacje. 

budynek liceumbudynek technikum

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook