• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

A MOŻE TAK NA STUDIA DO NIEMIEC? 

 

W sobotnie południe grupka naszych licealistów wyruszyła w wirtualną podróż do Niemiec. Wszystko za sprawą stypendysty DAAD - absolwenta Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Warszawskiej, który opowiedział uczniom o swoim pobycie w Niemczech (związanym z podjęciem studiów drugiego stopnia na Uniwersytecie w Bonn), możliwościach, jakie dają młodym ludziom stypendia na zagranicznych uczelniach oraz warunkach, jakie trzeba spełnić, by studiować za granicą. Nie zabrakło osobistych wspomnień, informacji o nowych znajomościach z osobami z całego świata, podróżach do Kolonii, Heidelbergu, Poczdamu, Berlina, Münster czy Düsseldorfu oraz szczegółowych odpowiedzi na pytania przygotowane wcześniej przez uczniów.

 Alicja Jurkun

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook