Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Z wizytą w hotelach ibis Styles i Leśny

W piątek 5 stycznia br. uczniowie z klasy I technik hotelarstwa zwiedzili dwa hotele trzygwiazdkowe w Białymstoku: ibis Styles i Leśny. 
Tradycją w naszej szkole stało się, że uczniowie kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa biorą udział w wyjazdach studyjnych do hoteli o podwyższonym standardzie obsługi.  
Pierwszym hotelem, który zobaczyli był powstały w 2016 roku hotel i
bis Styles znajdujący się w centrum miasta obok Galerii Jurowieckiej.  Hotel oferuje 129 pokoi, restaurację połączoną z galerią, saunę, siłownię i 14 sal konferencyjnych. Jest to jeden z największych hoteli w Białymstoku i pierwszy sieci Accor w województwie podlaskim. Franczyzodawcą jest Grupa Orbis. 
Po hotelu oprowadzała p. Urszula Markowska – Buwaj – Sales menager hotelu, która również chętnie opowiadała o koncepcji marketingowej marki ibis Styles. 
Drugim hotelem odwiedzanym przez uczniów był
Hotel Leśny ***. Tu pani menager Ewa Jarmołowicz poświęciła nam bardzo wiele swego cennego czasu. Umożliwiła uczniom zobaczenie każdego rodzaju pokoi, salę konferencyjną, restauracyjną, część rekreacyjną i przede wszystkim recepcyjną z lobby hotelowym. 
Niezmiernie nas cieszy, że w obu hotelach zachęcano naszych uczniów do odbycia praktyk zawodowych, z czego z pewnością skorzystają.
Serdecznie dziękujemy p. Markowskiej – Buwaj i p. Jarmołowicz za poświęcony nam czas i podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem

 

Organizatorzy:
Teresa Mlejnek-Dylewska
Agnieszka Jakowuk

10 stycznia 2018

Aktualności 

Przejdź do galerii wydarzenia

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum