Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego 

Dnia 06.04.2019r. w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego na Prezentację Multimedialną „Моя маленькая Ρодина” w którym Bartosz i Szymon Dembowscy zdobyli dwa I miejsca. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić w języku rosyjskim w formie prezentacji multimedialnej ich MAŁĄ OJCZYZNĘ. Jury było pod dużym wrażeniem prac naszych uczniów, oryginalnych i ciekawych ujęć tematu oraz umiejętności informatycznych.

Są takie chwile …

Są takie chwile, o których marzy każdy nauczyciel: zobaczyć swoich uczniów, jako tych najlepszych w kraju! Nie da się opisać  dumy, którą czujemy, gdy na ogromnym ekranie wyświetla się nazwa naszego monieckiego liceum, nazwiska naszych uczniów, gdy proszą ich na scenę w obecności nauczycieli  i wykładowców języka rosyjskiego z całego kraju, przedstawicieli z Instytutu Puszkina w Moskwie.

I za te chwile, pełne wzruszających emocji bardzo dziękuję Bartkowi i Szymkowi! JESTEŚCIE WIELCY!                                                                                               Halina Kozłowska

 

15 kwietnia 2019

Aktualności 

Przejdź do galerii wydarzenia

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum