Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Targi World Travel Show

20 października uczniowie Technikum hotelarskiego wyjechali na II Międzynarodowe Targi Turystyczne- jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce.
Partnerem tegorocznych targów był Meksyk. W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej atrakcje turystyczne zaprezentowały się kraje takie jak RPA, Indonezja, Indie, Kazachstan, Czarnogóra, Chorwacja, Czechy, Słowacja czy Białoruś.

 

W ramach Festiwalu Podróżników, uczniowie uczestniczyli w spotkaniu ze znanym podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim oraz Aleksandrem Dobą –pierwszym człowiekiem, który samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent
 

W strefach podzielonych na tematyczne salony zobaczyć można było nowoczesne kampery, przyczepy campingowe, domki mobilne, a także – w specjalnej strefie outdoor – sprzęt sportowy, sprzęt turystyczny oraz rekreacyjny. W Warszawskim Salonie Jachtowym – łodzie motorowe, łodzie żaglowe, sprzęt żeglarski, akcesoria żeglarskie, a w specjalnym salonie nurkowym sprzęt nurkowy oraz prezentację turystyki nurkowej.
Udział w Targach stał się już tradycją w naszej szkole w klasach o profilu turystyczno-gastronomicznym. Z pewnością zawitamy na nich za rok.

 

Organizator: Teresa Mlejnek- Dylewska
Opiekunowie: Elżbieta Nowicka, Ryszard Bajko

 

25 października 2017

aktualności

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum