Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Szkolna Akademia Finansów

Serdecznie zapraszamy uczniów Technikum do zapisu na indywidualne doradztwo zawodowe, które odbędzie się w Twojej szkole w ramach programu Szkolna Akademia Finansów. Zastanawiasz się może jaką ścieżkę kariery wybrać lub masz ciekawy pomysł na biznes? A może chcesz rozszerzyć swoją wiedzę o finansach osobistych?

Weź udział w indywidualnym doradztwie zawodowym, spotkaj się i porozmawiaj z młodym, kreatywnym i doświadczonym trenerem. Spotkania są całkowicie bezpłatne.

10.04.2019 i 12.04.2019 trener będzie obecny na terenie Twojej szkoły, gotów by odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, pomóc i doradzić.

Jak się zapisać?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://szkolnaakademiafinansow.nakiedy.pl

Pamiętaj wybrać grafik trenera, który będzie dostępny w Twoim mieście (przy nazwisku jest podana miejscowość, w której będzie trener). Liczba miejsc jest ograniczona, tylko 30 uczniów będzie miało okazję skorzystać z godzinnych indywidualnych doradztw.

Nie czekaj do ostatniej chwili, zapisz się już dziś!

Projekt jest organizowany przez Fundację Polska Przedsiębiorcza we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

01 kwietnia 2019

aktualności

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum