Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Świąteczna atmosfera w Technikum i Szkole Branżowej

Samorząd Szkolny Technikum pod opieką Pani Karoliny Karny i Pani Marty Reut postanowił zadbać o to, żeby podzielić się swoją Mikołajkową energią z innymi, przy okazji utrwalając materiał z angielskiego - czyli z korzyścią dla wszystkich! Była więc praca i wyzwania, jednak nie zabrakło miejsca dla miłych gestów: poczta Mikołajkowa (w składzie: Mikołaj i elfy - pomocnicy) zagwarantowała że wszystkie prezenty dotrą do adresatów. 

Nasza ścianka ściągnęła chętnych do zrobienia sobie kilku pamiątkowych zdjęć z różnymi gadżetami - i ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę! Dla tych osób, które chciały sprawdzić swoją wiedzę była też okazja do małej rywalizacji - na terenie szkoły poukrywano hasła pod postacią qr kodów. Trzeba było nie tylko uzupełnić krzyżówkę angielskimi słówkami, ale przy tym działać naprawdę szybko! Ta osoba, która jako pierwsza zebrała wszystkie hasła i wykonała końcowe polecenie - wygrała. 

I tak z dumą możemy napisać, że to Wiktoria Pietraszewska wykazała się szybkim myśleniem i dużą wiedzą: z wielką przyjemnością możemy pogratulować refleksu! 

Jak widać - nie próżnujemy. Wielką przyjemność sprawiło nam - jako małej społeczności - zorganizowanie i wspólne przeżycie Mikołajkowej zabawy. Tą inicjatywą już oficjalnie przywitaliśmy zimę i stworzyliśmy możliwość wzięcia udziału w świątecznej przygodzie! Każda okazja, żeby przeżyć coś wspólnie, okazać sobie sympatię i ciepło jest na wagę złota... więc działamy!

Chcielibyśmy jeszcze wspomnieć, że to nie koniec i na najbliższy rok mamy naprawdę dużo różnych pomysłów... ale o tym jak łączymy naukę i zabawę, o tym jak integrujemy się i ćwiczymy, oraz o tym jak rozbudzamy swoją kreatywność opowiemy niebawem! 

Karolina Karny

 

09 grudnia 2019

aktualności

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum