Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Rozgrywki I Ligi Futsalu
Dnia 7 listopada 2018 r. w hali przy ul. Szkolnej rozpoczęliśmy rozgrywki
I Ligi Futsalu Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców. Naszym rywalem była drużyna ZS 6 z Suwałk.

Na początku meczu szybko objęliśmy prowadzenie, pierwsza połowa zakończyła się jednak remisem 1:1 .

W drugiej połowie była zażarta i wyrównana walka do wyniku 4:4. Niestety z różnych powodów nie było tego dnia 2 naszych czołowych zawodników i mieliśmy tylko 2 zmienników. Drużyna z Suwałk przyjechała w 12-stkę i umiejętnie rozłożyła siły do końca spotkania.

Ostatnie 3 minuty należały do rywala, który wykorzystał nasze osłabienie personalne i zdołał zdobyć jeszcze 2 bramki, aby ostatecznie wygrać spotkanie 6:4.

Brawo chłopaki za walkę !!!

Następne mecze odbędą się w Łapach , gdzie zmierzymy się z ZSM Łapy i ZSOiT Białystok.

Zapraszamy serdecznie ponownie w grudniu na III termin rozgrywek. Wówczas zagoszczą u nas zespoły: