Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Rozgrywki I Ligi Futsalu

Dnia 9 listopada 2017 r. w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku rozpoczęły się rozgrywki I Ligi Futsalu Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców.

Nasz zespół po zeszłorocznym awansie zaczął grać nieśmiało z potencjalnie lepszym  rywalem z Zespołu Szkół Technicznych z Białegostoku kończąc I połowę 1:0 . Druga połowa była już pod nasze dyktando jednak ciągle nie wykorzystywaliśmy dogodnych sytuacji. W końcu udało się Karolowi Czajkowskiemu  strzelić drugą w tym dniu swoją bramkę i zarazem podnosząc wynik spotkania do 2:0. W ostatniej minucie przy braku koncentracji straciliśmy bramkę. Ostatecznie wygraliśmy 2:1 i zyskaliśmy 3 pkt.

Brawo chłopaki za dobry początek.

Zapraszamy serdecznie na następny turniej dnia 23 listopada, który zostanie rozegrany w hali przy ul. Szkolnej w Mońkach.