Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Podlaskie EduInnowacje nagrodzone

W dniu 14 czerwca miała miejsce uroczystość wręczenia nagród edukacyjnych w konkursie OPTINE organizowanym przez Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W kategorii instytucjonalnej wyróżnienie otrzymało Wydarzenie – Podlaskie Eduinnowacje 2017. Konferencję organizuje Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

Celem Podlaskich EDUinnowacji jest zaprezentowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do wykorzystywania ich w pracy dydaktycznej.

 

W dniach 20-21 października odbędzie się kolejna edycja Podlaskich Eduinnowacji. Na uczestników czeka szereg wykładów i warsztatów dotyczących nowości technologicznych, platform edukacyjnych, aplikacji, przykładów pracy z urządzeniami mobilnymi oraz mediami społecznościowymi i ich pozytywnego wpływu na pracę z uczniami. Podczas konferencji oraz warsztatów można będzie zapoznać się z przykładami kreatywnych zadań gotowych do wykorzystania w czasie pracy z uczniami na zajęciach integrujących, wychowawczych, budujących współpracę w grupie.

 

Informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej www.eduinnowacje.pl .

 

15 czerwca 2018

Aktualności 

Przejdź do galerii wydarzenia

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum