Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Miłość wisi w powietrzu

Czyli o tym, jak nasz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami (K.Karny, M.Reut) realizuje swoje kolejne pomysły na sprawianie przyjemności sobie i swoim bliskim! Ale może od początku... 

Żeby wprawić się w walentynkowy nastrój odpowiednio wcześniej, już tydzień przed świętem zakochanych można było poszukać miłych sentencji dla siebie i innych. Wystarczyło zerwać karteczkę i gotowe! 

Oczywiście, nie mogło obyć się też bez poczty walentynkowej! Kartki, upominki i słodkości trafiły do wszystkich adresatów, a lizaki do wszystkich pracowników naszej szkoły. Przy okazji - szukanie drugiej połówki, jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz - młodzi detektywi musieli jedynie dopasować do siebie dwie części serca. To wszystko w towarzystwie słodkich pyszności (własnoręcznie pieczone przez klasy I K i III TŻG, pod okiem Pani J. Kozłowskiej)! 

Nasza Młodzież mogła też wesprzeć budżet drobnymi kwotami, a w zamian było w czym wybierać - balony, losy, niespodzianki! Jedną z najbardziej upragnionych było selfie z samym Panem Dyrektorem, ale nie zabrakło też innych, równie atrakcyjnych - lekcja wolna od odpytywania, pyszności ze sklepiku... Nic, tylko korzystać! Chyba, że tego dnia miałeś na sobie czerwony lub różowy kolor- wtedy pytanie akurat Ciebie nie dotyczyło... ale w puli nadal było wiele innych przyjemności! 

Za najciekawszą atrakcję, zaraz po selfie z Dyrektorem, można śmiało uznać escape room! Ci, którzy rozszyfrowali kod do kłódek, potrzebowali sporo pomysłu i pracy zespołowej. Logiczne łamigłówki poukrywane w walentynkowym pokoju, kody QR, wskazówki w balonach... Kreatywne myślenie wiele ułatwiało, ale słodkie nagrody czekały jedynie na najwytrwalszych!

(Escape room przygotowany przez Panią M. Reut oraz Panią M. Dąbrowską wraz z klasą II TH )

30 kwietnia 2020

aktualności

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum