Start O projekcie Rekrutacja Zajęcia Dokumenty Kontakt  
 

Aktualności

Harmonogram zajęć w styczeń 2014 r.

Harmonogram warsztatów dietetycznych, język angielski, matematyki, zajęć z zakresu wzmacniania kompetencji kluczowych w zawodzie: technik informatyk, technik rolnik, technik handlowiec, technik technologii żywności, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych.


Harmonogram zajęć w grudniu 2013 r.

Harmonogram warsztatów dietetycznych, warsztatów turystycznych, język angielski, matematyki, zajęć z zakresu wzmacniania kompetencji kluczowych w zawodzie: technik informatyk, technik rolnik, technik handlowiec, technik technologii żywności.


Lista osób zakwalifikowanych

Lista osób zakwalifikowanych do projektu tutaj.


Harmonogram zajęć w listopadzie 2013 r.

Harmonogram warsztatów dietetycznych, warsztatów turystycznych, język angielski, matematyki, zajęć z zakresu wzmacniania kompetencji kluczowych w zawodzie: technik informatyk, technik technologii żywności.


Przedłużona rekrutacja

Rekrutacja na zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego w zawodach: technik rolnik, technik handlowiec i mechanik - operator maszyn i pojazdów rolniczych przedłużona do 08 listopada 2013 r. Na pozostałe zajęcia rekrutacja zakończona.


Przedłużona rekrutacja

Ze względu na zainteresowanie projektem oraz na prośbę uczniów rekrutacja do projektu "Kompetentni zawodowo" zostaje przedłużona do 25 października (piątek) do godz. 12.00.


Rekrutacja

Trwa rekrutacja do projektu "Kompetentni zawodowo". Dokumenty można składać do 18 października 2013 r. do godz. 15.30. Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.


Kompetentni zawodowo

Od 1 października ruszył projekt "Kompetentni zawodowo" i potrwa do końca kwietnia 2014 r.