Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

Anna Todd "Nothing more"

„Nothing more" to kolejna książka, która wyszła spod pióra słynnej pisarki – A. Todd, twórczyni znanego na całym świecie cyklu "After". Jeśli spodobała ci się poprzednia seria, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że przygody Landona i Tessy doczekały się kontynuacji. To wielka niespodzianka dla fanów serii, a fabuła w tej książce zapowiada się równie ciekawie jak w poprzednich.

To ciężki czas dla Landona. Jakiś czas temu przeprowadził się do Nowego Yorku specjalnie dla Dakoty, która teraz mu oświadczyła, że ich związek nie ma przyszłości. Świat chłopaka momentalnie się posypał. Dni spędza w pracy i na studiach. Smutek dzieli z Tessą, która również cierpi z powodu rozstania z Hardinem. Landon i Dakota są przyjaciółmi od dzieciństwa, jednak w Nowym Jorku ich drogi się rozeszły.

Jak zwykle sytuacja z czasem się komplikuje. Landonowi zawróci w głowie Nora, urocza cukierniczka. W tym samym czasie ponownego kontaktu zacznie szukać Dakota. Dlaczego przypomniała sobie o nim właśnie teraz? Czy nadzieje, jakie mu daje są prawdziwe i warte ponownego uczucia? Czy kieruje nią tylko i wyłącznie zazdrość, czy też chodzi o coś więcej? Sytuacja zaczyna robić się napięta. Do Nowego Jorku przyjeżdża Hardin. Landon nie chce ranić niczyich uczuć, ale będzie musiał się opowiedzieć po którejś ze stron.

Konstrukcja fabuły sprawia, że ciężko jest się oderwać od książki. Historia wciąga niesamowicie. Autorka skupiła się na zgłębieniu samotności Landona, zagubienia pośród bliskich i przyjaciół. Ten tom nadający charakteru Landonowi, zaciekawi nie tylko wiernych miłośniczek i miłośników serii. Książka rozbroi każdego, nie tylko wiernego miłośnika serii. Uderza szczerość młodzieńczego uczucia i związane z nim problemy.

 

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nothing-more-anna-todd-p-836049.html

27 maja 2019

aktualności

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum