Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

ABSOLWENCI ZSOiZ w MOŃKACH - ROCZNIK 2018/2019

Absolwenci ZSOiZ w Mońkach

Rocznik 2018/2019

Klasa 3A

(klasa politechniczna)

Klasa 3C

(klasa biologiczno-chemiczna)

Klasa 3B

(klasa humanistyczna)

Wychowawczyni: 

Katarzyna Nazaruk

 

 

Klasa 4 Ti/Tr

(technik informatyk/technik rolnik)

Klasa 4 Tżg/Th

(technik technik żywienia

i usług gastronomicznych/ technik handlowiec)

Wychowawczyni: 

Renata Szorc

 

Wychowawczyni: 

Mirosława Dąbrowska

 

KLASA 3C

KLASA IV Ti/Tr

 

 

KLASA IV Tżg/Th

KLASA III ZSZ

rolnik/wielozawodowa

mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

Wychowawca: 

Adam Jabłoński

 

klasa wielozawodowa

 

  1. Chmielewski Kamil

  2. Cybulski Szymon

  3. Czajkowski Karol

  4. Krymski Tomasz

  5. Marcinkiewicz Michał

  6. Olender Jacek

  7. Sadkowska Karolina

 

rolnik

 

  1. Mickiewicz Karol 
  2. Rożko Damian
  3. Sak Monika
  4. Woźniel Karol

 

Wychowawca: 

Adam Jabłoński

 

mechanik- operator pojzdów

i maszyn rolniczych

 

  1. Bielawiec Mateusz
  2. Czyżewski Łukasz
  3. Hryniewicki Przemysław
  4. Klepadło Patryk 
  5. Kruczkowski Damian
  6. Lewkowski Marcin
  7. Łaniewski Mateusz
  8. Matan Paweł
  9. Mroczko Michał
  10. Pruszyński Dawid
  11. Sokołowska Katarzyna
  12. Suszczyński Adrian
  13. Waszkuć Karolina
  14. Wiszowaty Krzysztof
  15. Zach Adam
  16. Zalewski Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 3 m/r/w

(mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, rolnik i oddział wielozawodowy)

Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

Technikum

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

KLASA 3B

KLASA 3A

Technikum

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca: 

Marta Wiercioch

 

technik żywienia i usług gastronomicznych

 

  1. Adamska Wiktoria

  2. Bielska Katarzyna

  3. Biernath Iza

  4. Bujnarowska Sandra

  5. Grabowska Julita

  6. Karwowska Eliza

  7. Kropiewnicka Paulina

  8. Mroczko Agnieszka

  9. Olszyńska Karolina

  10. Polis Ewelina

  11. Sokołowska Natalia

  12. Śliżewski Arkadiusz

  13. Wiszowata Paulina

  14. Woźniak Klaudia

  15. Woźniel Izabela

Wychowawca: 

Marta Wiercioch

 

technik handlowiec

 

 

  1. Bolesta Luiza

  2. Kapica Karolina

  3. Klimaszewska Paulina

  4. Lipiński Adam

  5. Piechowska Patrycja

  6. Sadowski Damian

  7. Wojtkielewicz Luiza

 

 

 

Wychowawczyni: 

Justyna Skutnik

 

technik informatyk

 

  1. Jabłoński Damian

  2. Kamiński Damian

  3. Misiewicz Adam

  4. Stypułkowski Marek

  5. Szklanko Piotr

  6. Szmyga Dawid

 

 

 

Wychowawca: 

Marta Wiercioch

 

technik rolnik

 

  1. Bagiński Krzysztof

  2. Biędzio Norbert

  3. Bogdan Paweł

  4. Gilewski Adam

  5. Jarocki Patryk

  6. Kotuk Łukasz

  7. Moniuszko Anna

  8. Pezowicz Daniel

  9. Popławski Adam

  10. Sokołowski Michał

  11. Szymański Konrad

  12. Tołczyk Marek

  13. Wiśniewski Kacper

  14. Wiśniewski Maciej

 

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum