Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

ABSOLWENCI ZSOiZ w MOŃKACH - ROCZNIK 2017/2018

Absolwenci ZSOiZ w Mońkach

Rocznik 2017/2018

Klasa 3A

(klasa politechniczna)

Klasa 3C

(klasa biologiczno-chemiczna)

Klasa 3B

(klasa humanistyczna)

Wychowawczyni: 

Barbara Zabłudowska

 

  1. Buńkowska Katarzyna

  2. Chilmon Jakub

  3. Dębowska Aleksandra

  4. Dziekoński Michał

  5. Frącz Emil

  6. Grom Wojciech

  7. Jurgielewicz Michał

  8. Karwowski Krystian

  9. Kotuk Magdalena

  10. Kuc Kacper

  11. Kuc Tomasz

  12. Kuczyńska Adrianna

  13. Kuligowski Piotr

  14. Kulikowska Izabela

  15. Magnuszewska Paulina

  16. Miniewicz Jakub

  17. Moniuszko Klaudia

  18. Okrasińska Weronika

  19. Olechno Jakub

  20. Poduch Paulina

  21. Przygodzki Michał

  22. Purta Sebastian

  23. Radomski Krzysztof

  24. Rutkowska Emilia

  25. Rybicka Marta

  26. Wojtach Karol

  27. Zajkowski Paweł

  28. Zastocki Piotr

  29. Matan Elżbieta

 

Klasa 4 TOT/TR

(technik obsługi turystycznej/rolnik)

Klasa 4 Ti/TŻ

(technik informatyk/ technik żywienia

i usług gastronomicznych)

Wychowawczyni: 

Maria Szorc

 

  1. Ciecierska Sylwia
  2. Dąbrowski Mateusz
  3. Dołżyk Sylwia
  4. Joka Justyna
  5. Kotuk Katarzyna
  6. Łagodzki Krystian
  7. Łapiński Konrad
  8. Mistkowski Mateusz
  9. Mojsak Marlena
  10. Mroczko Izabela
  11. Olechno Monika
  12. Paniczko Magdalena
  13. Pisecki Michał
  14. Piechowski Damian
  15. Popławska Magda
  16. Purta Michał
  17. Saniewska Małgorzata
  18. Skarżyńska Paulina
  19. Stachlewska Marta
  20. Stefański Maciej
  21. Stypułkowski Rafał
  22. Szeszko Aleksandra
  23. Szklanko Adrian
  24. Szymaniak Katarzyna
  25. Zawadzki Paweł

Wychowawczyni: 

Agata Szpyruk

 

  1. Bartnikiewicz Klaudia
  2. Borowik Izabela
  3. Dąbrowska Natalia
  4. Dziekońska Agnieszka
  5. Dzierżyńska Karolina
  6. Jurgiel Weronika
  7. Karwowska Weronika
  8. Kiszło Martyna
  9. Konopko Urszula
  10. Lewkowski Błażej
  11. Magnuszewska Luiza
  12. Miłkowska Weronika
  13. Okrasiński Kamil
  14. Poduch Katarzyna
  15. Rawa Emilia
  16. Roszko Anna
  17. Rutkowska Natalia
  18. Sienkiewicz Patryk
  19. Siwiec Natalia
  20. Skutnik Anna
  21. Sokołowski Maciej
  22. Świerzbińska Urszula
  23. Walukiewicz Aleksandra
  24. Wejs Artur
  25. Wilamowska Elwira
  26. Wroceńska Patrycja
  27. Zabielska Anna

KLASA 3C

KLASA IV TOT/TR

Wychowawczyni: 

Jolanta Kozłowska

 

technik obsługi turystycznej

1. Grzegorzewska Katarzyna

2. Hryszko Ewelina

3. Maciejewska Martyna

4. Pruszyńska Klaudia

5. Roszko Weronika

6. Sobolewski Krzysztof

7. Stefanowicz Agnieszka

8. Wiśniewska Joanna

 

technik rolnik

1. Bagan Szczepan

2. Brzostowski Mikołaj

3. Jarmołowski Karol

4. Jarocki Daniel

5. Karejwo Wojciech

6. Mroczko Marcin

7. Olszewski Mateusz

8. Rafałko Krzysztof

9. Szypcio Maciej

10. Świerzbiński Sylwester

11. Woxniel Krystian

12. Zalewski Konrad

13. Zambrzycki Mateusz

 

KLASA IV Tżg/Ti

Wychowawca: 

Bogumiła Wysocka - Gudel

 

technik żywienia

i usług gastronomicznych

  1. Brakoniecka Izabela
  2. Hryszko Justyna
  3. Jaworowska Barbara
  4. Kamińska Izabela
  5. Mankiewicz Kinga
  6. Matan Sandra
  7. Modzelewski Tomasz
  8. Omielan Agnieszka
  9. Pukszta Wioletta
  10. Rafałko Ewa
  11. Skutnik Karolina
  12. Szklarzewska Marta
  13. Szlaga Tomasz
  14. Sztachelska Natalia
  15. Trykoszko Emilia
  16. Wardzach Agata
  17. Zabielska Agata
  18. Zalewski Alan
  19. Zielińska Marta
  20. Znosko Martyna
  21. Zwolińska Anna

 

technik informatyk

  1. Doliński Radosław
  2. Dzieżyc Paweł
  3. Kotuk Adam
  4. Nosorowski Michał
  5. Rydzewski Jarosław
  6. Szczepański Grzegorz
  7. Twarkowski Jakub
  8. Wojtkielewicz Maciej

KLASA III ZSZ

rolnik/wielozawodowa

Wychowawca: 

Katarzyna Rożko

 

  1. Bajkowska Magdalena
  2. Bogdzio Żaneta
  3. Kobeszko Kamil
  4. Malinowski Karol
  5. Markowski Piotr
  6. Pruszyński Kamil
  7. Skutnik Karolina

 

  1. Dziekońska Katarzyna
  2. Kamińska Anna
  3. Skutnik Agnieszka 
  4. Skutnik Krystian
  5. Sulewski Rafał

KLASA III ZSZ

mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

Wychowawca: 

Zbigniew Kuczyński

 

III mo

1.Ciborowski Łukasz
2.Chojnowski Bartosz
3.Jankowski Mateusz
4.Kawałko Wojciech
5.Komosa Mateusz
6.Krzywosz Kacper
7.Kuczyński Dawid
8.Kuklo Adam
9.Olszyński Kamil
10.Piekunko Mateusz
11.Romanowski Mateusz
12.Szubzda Paweł
13.Wasilewski Marcin Jan
14.Zabielski Krzysztof
15.Szklarzewski Adam

 

IIIw

1.Czajkowski  Artur Andrzej
2.Kostro Damian
3.Marcinkiewicz Mariusz
4.Milewski Mateusz
5.Mocarska Aneta
6.Moniuszko Adrian
7.Popławski Mateusz Damian
8.Popławski Kamil
9.Pruszyński Krystian
10.Pruszyński Mateusz
11.Sosnowski Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 3 R/W

(rolnik/wielozawodowa)

Klasa 3 mop

(mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych)

Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

Technikum

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

biologiczno- chemiczna

humanistyczna

KLASA 3B

politechniczna

KLASA 3A

Technikum

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Liceum Ogólnokształcące

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki

tel. 85 716-27-38 - Liceum

tel. 85 716-27-05 - Technikum