Strona główna 

Witamy na stronie

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Mońkach

ABSOLWENCI ZSOiZ w MOŃKACH - ROCZNIK 2016/2017

Absolwenci ZSOiZ w Mońkach

Rocznik 2016/2017

Klasa 3A

(klasa politechniczna)

Klasa 3C

(klasa biologiczno-chemiczna)

Klasa 3B

(klasa humanistyczna)

Wychowawczyni: 

Wiesława Magnuszewska

 

  1. Adamczyk Maciej

  2. Ciborowska Dominika

  3. Cywiński Marcin

  4. Czerep Magdalena

  5. Czerepko Szymon

  6. Gawędzka Adrianna

  7. Grygo Oliwia

  8. Krysztopa Paulina

  9. Kuczyński Przemysław

  10. Łapiński Norbert

  11. Magnuszewski Adam

  12. Masłowski Adrian

  13. Moniuszko Justyna

  14. Polińska Karolina

  15. Rafało Magdalena

  16. Rutkowska Justyna

  17. Rutkowska Sylwia

  18. Skorochodzki Piotr

  19. Snopko Gabriela

  20. Szypcio Kamil

  21. Trybułowski Przemysław

  22. Tynecki Kacper

  23. Wilczewski Karol

  24. Zabłudowski Filip

  25. Zajkowska Kamila

Klasa 4 TH/TR

(technik handlowiec/rolnik)

Klasa 4 TOT/TŻ

(technik obsługi turystycznej/żywienia/)

KLASA 3A

Wychowawczyni: 

Katarzyna Mońko

 

  1. Bieliński Piotr
  2. Bratkowska Izabela
  3. Cieciorko Jakub
  4. Czajkowska Wiktoria
  5. Daniłowska Ewa
  6. Fadrowska Adrianna
  7. Joświg Ewelina
  8. Kostro Jakub
  9. Kuczyńska Karolina
  10. Kupińska Natalia
  11. Kwieciński Rafał
  12. Laskowska Milena
  13. Lazer Alicja
  14. Michniewicz Klaudia
  15. Mróz Adrian
  16. Nikołajuk Kacper
  17. Popławska Sylwia
  18. Purta Marcin
  19. Rafałko Dawid
  20. Rogowska Edyta
  21. Rutkowska Diana
  22. Rutkowska Katarzyna
  23. Rutkowska Kinga
  24. Rutkowski Mateusz
  25. Skarżyńska Joanna
  26. Skarżyńska Paulina
  27. Skwarko Jolanta
  28. Sobolewska Wiktoria
  29. Szafranowski Hubert
  30. Talaga Sebastian
  31. Wałuszko Katarzyna
  32. Wiszowata Anna
  33. Wiszowaty Jakub
  34. Zabielska Anita
  35. Zalewski Jakub

KLASA 3B

Wychowawczyni: 

Małgorzata Sawoń-Masłowska

 

  1. Belka Aleksandra
  2. Bogdańska Martyna
  3. Ciochanowska Katarzyna
  4. Cywińska Bernadetta
  5. Dąbrowski Sebastian
  6. Dudkiewicz Aleksandra
  7. Grabowska Sandra
  8. Hryszko Diana
  9. Klimuszko Justyna
  10. Kuc Kamila
  11. Kuczyńska Emilia
  12. Kulikowska Natalia
  13. Leszczyński Adam
  14. Mrozowska Anna
  15. Okrasińska Sylwia
  16. Orzechowski Konrad
  17. Pisanko Aneta
  18. Rafałowski Jakub
  19. Sadkowska Anna
  20. Snarska Weronika
  21. Sosnowski Dominik
  22. Szydłowska Ewa
  23. Tekień Edyta
  24. Wasilewska Luiza
  25. Wilczewski Michał
  26. Wroceńska Urszula
  27. Zabielska Angelika
  28. Zabłudowska Sylwia
  29. Zalewska Sandra

KLASA 3C

KLASA IV TOT/TŻ

Wychowawczyni: 

Agnieszka Jakowuk

 

technik obsługi turystycznej

1. Baworska Magdalena
2. Drozdowski Kamil
3. Karniej Patryk Sebastian
4. Karwowski Juliusz
5. Komosa Sylwia
6. Kruk Emilia
7. Kuczewska Weronika
8. Lenczewska Sylwia
9. Sawicka Małgorzata
10. Stanisławczyk Iza
11. Wroceńska Kamila
12. Zach Wiktoria Agnieszka

 

technik technologii żywności

1. Buńkowska Justyna

2. Czerech Daniel

3. Grybło Izabela

4. Jabłonowska Anna

5. Jabłońska Agnieszka

6. Kozłowska Weronika Ilona

7. Kuklo Milena

8. Malinowski Piotr

9. Mroczko Patrycja Anna

10. Purta Dawid

11. Sadowska Natalia

12. Szypulska Wioleta

13. Woźniel Mateusz

14. Zabielska Klaudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV TH/TR

Wychowawca: 

Ryszard Bajko

 

technik handlowiec

1.Broniszewska Katarzyna
2.Chojnowska Katarzyna
3.Poduch Adam
4.Potocka Roksana
5.Puchalska Magdalena
6.Sienkiewicz Sylwia
7.Stanisławczyk Patrycja
8.Stankiewicz Kinga
9.Wasilewski Konrad
10.Witkowski Dawid

 

technik rolnik

1.Bagiński Patryk
2.Chrzanowski Przemysław
3.Dubicki Adam
4.Dziekoński Jacek
5.Dziekoński Maciej
6.Jabłoński Szymon
7.Kalinowski Cezary
8.Litwinko Grzegorz Adam
9.Maciorowski Karol
10.Magnuszewski Kamil
11.Omielan Paweł
12.Purta Kamil
13.Rutkowski Damian
14.Skarżyński Adam
15.Wysocki Maciej

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III ZSZ rolnik

Wychowawca: 

Cezary Żak

 

1.Dębkowski Artur
2.Gęślicki Rafał
3.Hryniewicki Piotr
4.Januszewski Andrzej
5.Kisło Marcin
6.Matyszewski Grzegorz
7.Mroczko Konrad
8.Olender Adrian
9.Pawelski Błażej
10.Rożko Ernest
11.Rutkowski  Krzysztof Tomasz
12.Wąsecki Mateusz
13.Węgrowski Piotr

KLASA III ZSZ

mechanik operator pojazdów

i maszyn rolniczych, 

wielozawodowa

Wychowawczyni: 

Jolanta Randzio

 

III mo

1.Ciborowski Łukasz
2.Chojnowski Bartosz
3.Jankowski Mateusz
4.Kawałko Wojciech
5.Komosa Mateusz
6.Krzywosz Kacper
7.Kuczyński Dawid
8.Kuklo Adam
9.Olszyński Kamil
10.Piekunko Mateusz
11.Romanowski Mateusz
12.Szubzda Paweł
13.Wasilewski Marcin Jan
14.Zabielski Krzysztof
15.Szklarzewski Adam

 

IIIw

1.Czajkowski  Artur Andrzej
2.Kostro Damian
3.Marcinkiewicz Mariusz
4.Milewski Mateusz
5.Mocarska Aneta
6.Moniuszko Adrian
7.Popławski Mateusz Damian
8.Popławski Kamil
9.Pruszyński Krystian
10.Pruszyński Mateusz
11.Sosnowski Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 3 R

(rolnik)

Klasa 3 mo/w

(mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych/

wielozawodowa)

Copyright ZSOiZ w Mońkach

Kontakt:

ZSOiZ w Mońkach

ul. Tysiąclecia 15

19-100 Mońki